EN

Naše vína

Pozdravy
z národního
parku

Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy.  

 

award-reddot award-penta

VOC

Vína originální certifikace Znojemské podoblasti.

Prémium

Tato řada neodmyslitelně patří ke špičkové gastronomii a zahrnuje i vína se znaky typickými pro Znojemskou podoblast, tzv. VOC vína. Poctivou ruční práci a unikátní charakteristiku každého z vín podtrhují i etikety, jejichž matrice vznikly technikou linorytu.

 

VZ/PG 2015 mzv

VZ/PG 2015 mzv

339 Kč

(lahev 0,75l l)

Koupit
Sauvignon pozdní sběr 2016

Sauvignon pozdní sběr 2016

345 Kč

(lahev 0,75 l)

Koupit
Ryzlink rýnsky 2015 mzv

Ryzlink rýnsky 2015 mzv

140 Kč

(lahev 0,75l l)

Koupit

Apri

Apri znamená kanec a zatímco tato zvířata se ráda prohánějí v dubových hájích, naše vína této řady zrají v barikových dubových sudech legendární firmy Francois Fréres. Leží v nich minimálně patnáct měsíců a na svých vinných kartách je nabízejí prestižní restaurace.

 

Kvevri

Experimentem pro vlastní potěšení je výroba vína v kvevri, což je gruzínská terakotová nádoba zakopaná pod širým nebem. Hrozny se v ní během roku samy přemění na víno, které má kvůli maceraci na slupkách mimořádně vysoký obsah taninů. Potřebuje pak ještě uležet, aby se náležitě zakulatilo. Pak nabízí naprosto výjimečný zážitek, který ale ocení jen skuteční znalci. 

Cabernet moravia 2014

Cabernet moravia 2014

800 Kč

(lahev 0,75 l)

Koupit

Čekejte prosím …

Pokračovat v nákupu K objednávce

Aktuální informace přímo na Váš e-mail